Pages Menu
Categories Menu

Jak dziala magnetyzer do wody pitnej

Jak dziala magnetyzer do wody pitnej

I że wydawcy byli uznając, że ludzie nie chcą, „zbyt literacki ‚Bernard Shaw, ani George Eliot, ale wolał historie przygoda Stevenson Treasure Island oraz Dr Jeckyll i Mr Hyde. Wiedząc o tym, Shaw ogłosił, „Ja, jako spóźnionej intelektualisty, poszedł pod zupełnie. Jednak Shaw nie iść pod, ale zrobił bardzo świadomego wysiłku, aby napisać dla mas i używane gazety do samodzielnego rozgłosu i zaczął stać się uznanym za jednego z najbardziej błyskotliwych i znaczących dziennikarzy w Londynie.

The Daily Mail przyjęła wyniki sprzedaży jako jedynego kryterium, a dzięki tej popularności ocenie, stworzył alternatywną kulturę, które przygotowało zbędny intelektualnej poprzez obejście elitę kulturalną. Wrogość europejskich intelektualistów gazet była rozpowszechniona. W kryterium w 1938 T.S Eliot oświadczył, że efekt codziennych gazet na swoich czytelników było „potwierdzają ich jako samozadowolenia, uprzedzeń i bezmyślnej masy”. Szeroko zakrojone kampanie przeciwko gazetach były w obfitości, a na łamach kontrolą F.R. Leavis mowa mediach jako „wzbudzając najtańsze reakcje emocjonalne”, a deklarowane; „Filmy, prasa, reklama we wszystkich formach, w handlu wyżywieniem – fiction. Wszystkie wyposażone satysfakcję na najniższym poziomie” W przeciwieństwie do korzyści płynących z promocji, które zwiększenia sprzedaży i przychodów z pisarzy, którzy byli gotowi napisać dla nich, Evelyn Waugh, na przykład, zamiast satirised je w swoich powieściach miarka i organów Vile.

Do highbrows czasu, wydawało się, że masy nie były w pełni żywy, a więc brakowało dusze. Wiele z tych ikon dominują literackich tego okresu wyraził wyraźną wrogość wobec wybuchowego nad populacją mas; i triumf hyperdemocracy i społeczny stworzony przez tego nowo utworzonego państwa. antidemocaratic poglądy norweski prozaik Knut Hamsun są nierozłącznie jego charakteru Ivar Kareno, bohater trylogii Kareno:

napisane przez: