Pages Menu
Categories Menu

Dzialanie magnetyzera – badania naukowe

Dzialanie magnetyzera - badania naukowe

Bardzo często ludzie w ogóle są przyzwyczajeni do podjęcia łatwe wyjście. Biorąc łatwe wyjście jest bardzo wygodne i nie wymaga dużego ryzyka. Z braku ryzyka będzie również brak nagrodę za swoje wysiłki.

Spójrz na swoją pracę jako przykład niskim ryzyku i niskim wynagrodzeniem. Jeśli poszedł do college’u wziął duże ryzyko. Poszedłeś na cztery lata swojego życia i uzyskał dyplom licencjacki w dziedzinie wiedzy. Podejmując tę ??trasę, którą zwiększyły swój potencjał nagrody kiedy dostaniesz pracę w danym obszarze wiedzy.

Osoba, która nie poszła na studia i dostać pracę bierze na stanowisko entry-level w firmie. Spółka rozpoznaje ryzyko pójścia do college’u i inwestowania pieniędzy, czasu i energii do swojego wykształcenia. Wyższe pozycje w firmie wymagają pewnego stopnia z uczelni, aby uzyskać pozycję.

To jest przykład podejmowanie ryzyka i czerpania korzyści. Staje przedsiębiorca jest ryzyko samo w sobie. Będziesz ryzykując swój czas, energię i pieniądze, aby odnieść sukces w swojej misji. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę Twój czas cenne.

Są pewne rzeczy o sobie, które mogą uniemożliwiać będąc w stanie podjąć ryzyko. Pierwszym z nich jest nadmiernie krytyczny wobec siebie i co robisz. Mając dużo samoświadomości uniemożliwi wyrażanie siebie w niezbędne razy.

Powiem ci mały sekret, każdy awarii w pewnym momencie w ich życiu. Ludzie potrafią być okrutni i ośmieszyć cię o twoich niepowodzeń, ale to naprawdę pokazuje własną niepewność. Jeśli chcesz czerpać wasze nagrody zatrzymać dbając o to, co ludzie myślą i wypuszczeni z twojej osobowości.

Perfekcjonista może być dobre i złe. Upewniając się, że każdy najmniejszy szczegół jest doskonały może znacznie spowolnić postęp w dół. Nie będziemy w stanie umieścić każdy kawałek w idealnym miejscu przez cały czas.
napisane przez: