Pages Menu
Categories Menu

Magnetyzery a rodzaj samochodu

Magnetyzery a rodzaj samochodu

Autor „Polowanie na Hitlera”, dr Jerome R. Corsi, otrzymał tytuł doktora na Uniwersytecie Harvarda w politologii. Obecnie jest na podstawie umowy z World Net Daily, jako pisarz personelu pracującego jako reportera śledczego. On napisał New York Times bestsellery „nienadające się do dowództwa”, „Obama Nation” i „The Great Oil Conspiracy”.poradniastopy.pl/choroba-stop/wkladki-do-butow-do-biegania/

Prawdą jest

Zdumiewające dowody wyszedł w 2009 roku z trzech amerykańskich profesorów, które miały dostęp do domniemanych szczątków Hitlera zaskoczony wiata z naukowego dowodu DNA, że czaszka i kości Rosja twierdzi były Adolfa były w rzeczywistości czaszka czterdzieści letniej kobiety. Ta wzmocniona przekonanie Stalina, że ??w rzeczywistości Hitler miał uciec po wojnie roszczenia utrzymywał się do końca życia. Prawda jest taka, nikt nie widział Eva Braun Hitler zginął w bunkrze; Brak zdjęcia zostały podjęte w celu udokumentowania tego faktu; Fakt ten nie ma ciał nigdy nie znalazł się w bunkrze; ma fizycznych dowodów istnieje przywiązanie ich do sceny.

Ucieczka Hitlera

Corsi i jego badacze utrzymują możliwość, że Hitler uciekł z nazistowskich Niemiec pod koniec wojny, a nawet Dwight D. Eisenhower, aliancka dowódca powiedział, że myślał Hitler żyje. FBI zapisy CIA przechowywane w National Archives utrzymać rząd USA wziął poważnie doniesienia, że ??Hitler Eva Braun uciekł do Argentyny w hitlerowskiego U-Boota. Nawet sędzia próbny w procesie norymberskim nazistowskich zbrodniarzy wojennych powiedział, że uważa, „Nikt nie jest na pewno, Adolf Hitler nie żyje.”

Czwarta Rzesza

Corsi kompiluje ogromnej ilości dowodów powiększonej żmudnych badań i dowodów, które wskazuje na ucieczkę Hitlera do Argentyny, nawet aż do dokładnego miejsca lądowania na plaży. Pozostaje pytanie czy Hitler uciec planować zemstę i wzrost Czwartej Rzeszy? Była duża niemiecka społeczność w Argentynie, które poparte Adolph; W rzeczywistości czcili go jako bohatera kultowego. Może to być po żył swoje życie nie mieli dostępu do jego DNA, wiedząc, że kiedyś w przyszłości być może technologia istniałby móc sklonować go do życia?

Podsumowanie

W tym intrygującym wyglądzie w historii nazistowskiej partii, jej boskiej lidera i ucieczki Hitlera uczymy się myśleć o umyśle karnego, propagandizing z prawdy, złodziejstwo, który założył swoją ucieczkę i jak nazistowska miała pomóc w Ameryce finansować swoją maszynę do zabijania potworów. Te zdrajcy istnieje w naszym systemie politycznym aż do dnia dzisiejszego spisek obalenia naszej republiki. Corsi prostu zamienia światło na tych karaluchów i można zobaczyć je wszystkie biegać za osłoną. Daję mu pięć gwiazdek na pięć możliwych, chociaż jest to krótki przeczytać żadne słowa nie są marnowane.

napisane przez: