Pages Menu
Categories Menu

Opinie

Opinie

Opinie

Ile ludzi tyle opinii, jednak w większości się one pokrywają. W sieci istnieje bardzo wielu producentów magnetyzerów, którzy prześcigają się w wychwalaniu swoich urządzeń, jednocześnie atakując zupełnie wszystkie inne. Tymczasem najwięcej do powiedzenia mają sami kierowcy, którzy z własnej kieszeni płacą za paliwo i jeśli testują urządzenie, to wiedzą, ile e tym okresie powinni wydać a ile wydali. To namacalne dane, które trudno zniszczyć, ponieważ ludzie zawsze się podzielą swoimi spostrzeżeniami. W dzisiejszych czasach bardzo łatwo jest ostrzec ludzi przed nieuczciwymi firmami oraz przed produktami, które są szkodliwe. W taki też sposób bezbłędnie i swobodnie krążą opinie o przeróżnych magnetyzerach.

Jako, że są już od jakiegoś czasu na rynku, można coś już na ten temat powiedzieć. I tak w kwestii magnetyzerów do paliwa, zdania są podzielone. Według niektórych tak naprawdę nie ma żadnej korzyści, za to jest strata, ponieważ musieliśmy wydać pieniądze na zakup magnetyzera. To nie do końca prawda , ponieważ powinny być w odpowiednim miejscu montowane, czyli np najbliżej gaźnika albo gardzieli wytrysku. Takie opinie podziela wielu kierowców. Przyznają oni jednak, że bez wątpienia magnetyzery sprawdzają się doskonale przy sporych odległościach i po przejechaniu z użyciem magnetyzera około 2000 km.

Oznacza to, że każda ze stron ma rację, ponieważ w przypadku niewielkich odległości i rzadkiego jeżdżenia, nie będzie w ogóle widoczna zmiana spalania. W przypadku magnetyzerów do wody, to mają one za zadanie zminimalizować odkładanie kamienia, co spowoduje, że woda będzie czystsza. Magnetyzer montuje się na rurze, w specjalnym miejscu przez fachowca. Podobnie jak w przypadku magnetyzerów do paliwa, tu również są zdania podzielone, niemniej jednak podobnie jak w tamtym sprzęcie, ten do wody także doskonale się sprawdzi tam, gdzie woda jest regularnie używana w sporej ilości. Do takich miejsc należą hotele, pralnie czy restauracje.

napisane przez: